دسته‌ها
نوشته ها

مکالمه انگلیسی ویژه پرستارها

با شناختی که از پرستارهای ایرانی دارم، خوشبختانه تمام پرستارها در مهارت خواندن متون انگلیسی (Reading) خیلی خوب و عالی هستند. نسل جدید هم (چه پرستار و چه غیر پرستار) به دلیل تماشای فیلم و سریال و برنامه های تلویزیونی به زبان انگلیسی، در مهارت شنیداری (Listening) خوب (به بالا) هستند.

اما باید قبول کرد که در دو مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی (Speaking) و نوشتن به زبان انگلیسی (Writing) هنوز جای کار داریم و باید بیشتر تلاش کنیم و وقت بذاریم.

من (میثم) برای شما پرستارهای محترم، جلسات مکالمه خصوصی (آنلاین) ویژه ای برنامه ریزی کردم که می تونند به ارتقای دانش و مهارت اسپیکینگتون کمک کنند. این دوره های ویژه در حال حاضر با نام های دوره شادی، دوره تندرستی و دوره های پرستاری ۱ تا ۵ آماده شدند.

همچنین، همه روزه در ساعت های ۱۱ و ۱۹، جلسات مکالمه آزاد رایگان ویژه پرستارها در سطح متوسطه (B) برگزار میشند. هر پرستار محترم می تونه یک جلسه آشنایی و مشاوره رایگان (به زبان فارسی) با من داشته باشه تا سوال های خودش رو بپرسه و از مناسب بودن کلاس ها و ترم های برنامه ریزی شده برای رسیدن به اهداف توی ذهنش مطمئن بشه.

اگر پرستار هستید و اشتیاق دارید به زبان انگلیسی با اعتماد به نفس صحبت کنید، پیشنهاد می کنم از جلسه آشنایی و مشاوره (به زبان فارسی) حتماً استفاده کنید. بعد از جلسه آشنایی، می تونید یک جلسه آزمایشی رایگان داشته باشید. بعد از اون هم، برای ترم اول، پنجاه درصد تخفیف می گیرید‌. دیگه چی از این بهتر؟ 🙂