دسته‌ها
نوشته ها

پارتنر پایه زبان

زمانی که دانشجوی ادبیات انگلیسی دانشگاه خوارزمی بودم و سر کلاس گهگاه از پنجره بیرون رو نگاه می کردم، توی ذهنم مُدام از خودم این سوال رو می پرسیدم که ده سال بعد قراره کجا باشم و صبح تا شب چیکار کنم؟

جواب همیشه کلاس درس بود. من دوست داشتم تا پایان زندگیم، کارم سر کلاس درس رفتن باشه. البته، همیشه شاگردی با نمره های متوسط بودم و نمره هام بالا نبودند، اما از نمره گرفتن که بگذریم، از بودن در کلاس درس لذت می بردم. مخصوصاً در روزهای سرد آذر تا بهمن.

الان که سی و پنج ساله شدم و بیش از یک دهه از آخرین ترم دانشگاه میگذره، همچنان تنها علاقمندیم این هست که مُدام در حال یادگیری (و یاد دادن) باشم. دوست دارم صبح ها بعد از ورزش کردن و صبحانه خوردن، از ساعت ده یکسره کلاس مکالمه انگلیسی داشته باشم تا ده شب. از گوش دادن به حرف های دیگران لذت می برم. از دیدن تلاش زبان آموزها برای ارتقای دانش و مهارتشون لذت می برم. دوست دارم این زندگی تا ابد ادامه داشته باشه!

اگر دوست دارید یک پارتنر زبان انگلیسی پایه و حرفه ای داشته باشید، حتماً می تونید روی من حساب کنید. یک جلسه آشنایی رایگان و یک جلسه مکالمه انگلیسی رایگان رو با من تجربه کنید و بعد تصمیم بگیرید که آیا می خواید ادامه بدید یا نه! برای شروع ارتباط و تعیین زمان جلسه آشنایی، لطفاً نام خودتون رو به شماره ۲۸ ۲۴ ۹۳۰ ۰۹۲۰ پیامک کنید. سپاسگزارم!